10k+ pacientų
50+ gydytojų
20 metų kartu

Gydytojų specialistų konsultacijos

Gydytojų specialistų konsultacijos

Šeimos klinikoje „Sveikatos ratas“ konsultuoja, skiria tyrimus bei gydymą įvairių sričių, kompetentingi, gydytojai specialistai.

Gydytojų specialistų konsultacijas, kompensuojamas Valstybinės ligonių kasos, skiria šeimos gydytojas. Siuntimo ar privalomojo sveikatos draudimo neturintys pacientai bei šeimos klinikoje neprisirašę pacientai gali registruotis mokamai konsultacijai ar tyrimams pas bet kurį klinikoje dirbantį gydytoją specialistą.

Registruojantis pas gydytojus specialistus internetu per e-pacientas.lt arba esveikata.lt rinkitės įstaigą: Aleksoto medicinos konsultacijų centras (Sveikatos ratas).

Goda Stanienė

Gydytoja kardiologė

Aristida Ziutelienė

Gydytoja vaikų kardiologė

Aušra Uktverienė

Gydytoja akušerė ginekologė

Eglė Jašinskienė

Gydytoja akušerė ginekologė

Jonas Ulevičius

Gydytojas akušeris ginekologas

Raimondas Lubninas

Gydytojas echoskopuotojas

Remigijus Šiugžda

Gydytojas chirurgas / echoskopuotojas

Gintautas Pocius

Gydytojas ortopedas traumatologas

Vykintas Liutkevičius

Ausų, nosies, gerklės ligų gydytojas

Tomas Pilypas

Gydytojas neurologas

Ieva Bajoriūnienė

Gydytoja alergologė ir klinikinė imunologė / gydytoja vaikų alergologė

Paslaugų kainos:

Pavadinimas Pacientams Klinikos svečiams
Gydytojo akušerio – ginekologo konsultacija + moters dubens organų echoskopinis tyrimas (gimda ir jos priedai)

„Gydytojas akušeris ginekologas konsultuoja moteris reprodukcinės sistemos sutrikimų ir lyties organų pakitimų klausimais. Tai: mentruacinio ciklo sutrikimas, menopauzė, pilvo skausmai, vaisingumo klausimai, konsultavimas dėl kontracepcijos, nėštumo stebėjimas, tarpvietės organų nusileidimas, šlapimo nelaikymas, onkologinės kiaušidžių, gimdos, gimdos kaklelio ligos ir kt.. Gydytojas įsigilina į jūsų poreikius, kruopščiai įvertina organizmo būklę ir visapusiškai ja pasirūpina. Konsultacijos metu gydytojas atlieka moters lyties organų echoskopinį tyrimą.
Gydytojas informuoja, jei konsultacijos metu yra atliekamos papildomos manipuliacijos ar reikalingi papildomi tyrimai:
– Kontraceptinės spiralės įvedimas 20€ / išėmimas 10€;
– PAP tyrimas skystoje terpėje 34€;
– ŽPV DNR tyrimas 58€;
– PAP + ŽPV DNR tyrimas 70€;
– Lytiškai plintančių ligų ištyrimo programos 55-90€;
– CINtec PLUS tyrimas 70€;
ar kiti; „

60,00 € 70,00 €
Gydytojo akušerio – ginekologo konsultacija nėštumo metu (pirmas vizitas)

„Gydytojas akušeris ginekologas konsultuoja pacientes nėštumo metu, atlieka stebėjimą, rekomenduoja tolimesnę priežiūros taktiką.
Konsultacijos metu papildomai gali būti rekomenduojama atlikti:
– kardiotokogramą 15 min 3€;
– kardiotokograma 30 min 5€;
– jei reikalingas išsamus vaisiaus ultragarsinis tyrimas (11+0 – 13+6 sav.) ar (18 – 20 sav.) 85€;
ar kiti.”

70,00 €
Gydytojo akušerio – ginekologo konsultacija nėštumo metu (pakartotinis vizitas) 40,00 €
Išsamus vaisiaus echoskopinis tyrimas (11+0 – 13+6 sav.) ar (18 – 20 sav.)

Gydytojas akušeris ginekologas konsultuoja pacientes nėštumo metu, atlieka stebėjimą, rekomenduoja tolimesnę priežiūros taktiką. Nuo 11sav iki 13+6 sav. nėštume ultragarsinio tyrimo metu gydytojas akušeris ginekologas, tirdamas echoskopu, įvertins, kiek yra vaisių, kiek yra jų vandenų, pasakys, kur yra įsitvirtinusi placenta. Gydytojas taip pat įvertins vaisiaus anatomiją ir pamatuos patį vaisių. Tai labai svarbu, vertinant nėštumo trukmę ir patikslinant gimimo datą. 18 – 20 sav. nėštume tiriamos vaisiaus anatominės struktūros: smegenys, širdis, galūnės. Šio tyrimo metu, jei šeima pageidauja, dažniausiai galima pasakyti ir vaisiaus lytį. Taip pat patikslinama nėštumo trukmė, įvertinama kaip auga vaisius, ir sudaromas tolesnis nėštumo ir gimdymo priežiūros planas.

70,00 € 85,00 €
Vaisiaus echoskopinis 3D – 4D ištyrimas su 2-3 nuotraukomis

Vaisiaus 3D echoskopija – tai ultragarsinio tyrimo metodas, kurio metu užfiksuojamas trimatis vaisiaus vaizdas, kai tuo tarpu įprastos echoskopijos metu gaunamas dvimatis vaizdas būna juodai – baltas, neerdvinis ir nesuteikia maksimalaus tikslumo bei išsamumo. 3D echoskopijos dėka, vaisiaus būklė įvertinama kokybiškiau, vaizdas būna tikslus, spalvotas ir erdvinis. Geriausia šią echoskopiją atlikti 24-32 nėštumo savaitę, kadangi šiuo laikotarpiu užfiksuotos nuotraukos būna pačios ryškiausios.

50,00 € 70,00 €
Pilvo organų echoskopinis tyrimas (kepenys, kasa, tulžies pūslė, inkstai, blužnis, šlapimo pūslė)

„Pilvo organų echoskopija yra medicininė diagnostikos procedūra, kuria naudojamas ultragarsas vaizdui gauti iš vidaus organų pilve. Ši tyrimo forma leidžia gydytojams įvertinti kepenų, blužnies, skrandžio, kasos, tulžies pūslės, šlapimo pūslės ir kitų pilvo organų būklę. Tai neinvazinė ir saugi procedūra, kuri dažnai naudojama diagnozuojant ar stebint įvairius pilvo organų sutrikimus, ligas ar kitus patologinius pokyčius.

Pilvo organų echoskopija leidžia gydytojui įvertinti organų dydį, formą, kraujotaką ir nustatyti bet kokius anomalijas. Tai gali būti naudinga įvairioms sveikatos būklei arba simptomams, susijusiems su pilvu, įvertinti.

Pacientams virš 40 metų pilvo organų echoskopinį tyrimą rekomenduojama profilaktiškai atlikti 1 kartą per metus.

Kaip pasiruošti? rekomenduojam 5-12 val prieš tyrimą nevalgyti. Iš vakaro ir tyrimo dieną nenaudoti pilvo pūtimą skatinančių produktų. Atliekant inkstų, šlapimtakių ar šlapimo pūslės echoskopiją, šlapimo pūslė turi būti pilna, todėl prieš tai reikia išgerti skysčių ir nesišlapinti. „

25,00 € 40,00 €
Inkstų ir šlapimo pūslės echoskopinis tyrimas

„Inkstų ir šlapimo pūslės echoskopija yra medicininė procedūra, kuri naudoja ultragarsą vizualizuoti ir įvertinti inkstų ir šlapimo pūslės būklę. Ši diagnostinė technika leidžia gydytojui gauti vaizdą iš vidaus organų. Inkstai yra organai, atsakingi už kraujo filtravimą ir šlapimo gamybą. Echoskopija gali padėti nustatyti inkstų dydį, formą, struktūrą ir įvertinti, ar yra kokios nors anomalijos ar patologiniai pokyčiai. Šlapimo pūslės echoskopija, savo ruožtu, leidžia gydytojui stebėti šlapimo pūslės būklę, jos dydį, forma ir galimai nustatyti šlapimo takų sutrikimus.

Kaip pasiruošti? Atliekant inkstų, šlapimtakių ar šlapimo pūslės echoskopiją, šlapimo pūslė turi būti pilna, todėl prieš tai reikia išgerti skysčių ir nesišlapinti. „

20,00 € 30,00 €
Vyro dubens organų echoskopinis tyrimas (prostata, šlapimo pūslė, sėklidės)

„Vyro dubens organų echoskopinis tyrimas yra diagnostinė procedūra, kurios metu naudojama ultragarsinė technologija siekiant įvertinti ir vizualizuoti vidaus organus dubens srityje. Ši procedūra dažnai apima tyrimą, skirtą stebėti šlapimo pūslę, prostata ir sėklidžių bei kitus su vyro reprodukcinės sistemos organais susijusius struktūrinius elementus. Vyrams echoskopija gali būti atliekama, kai yra įtarimas dėl reprodukcinės sistemos sutrikimų, uždegimų ar navikų. Tai leidžia gydytojui įvertinti organų dydį, formą, struktūrą ir nustatyti galimas patologijas ar pokyčius.

Kaip pasiruošti? Atliekant šlapimo pūslės echoskopiją, šlapimo pūslė turi būti pilna, todėl prieš tai reikia išgerti skysčių ir nesišlapinti. „

20,00 € 35,00 €
Skydliaukės ir priekinės kaklo dalies organų echoskopinis tyrimas

„Skydliaukės echoskopija yra medicininė diagnostikos procedūra, kuria naudojama ultragarsinė technologija siekiant gauti vaizdą iš skydliaukės. Ši procedūra leidžia gydytojui įvertinti skydliaukės dydį, formą, struktūrą ir kitus svarbius parametrus. Skydliaukė yra organas, esantis kaklo priekyje, atsakingas už skydliaukės hormonų gamybą, kurie reguliuoja organizmo metabolizmą. Echoskopija padeda nustatyti skydliaukės patologijas, tokias kaip mazgai, cistos, uždegimai ar kitos būklės. Tai gali būti naudinga diagnozuojant skydliaukės ligas ar stebint pacientus su skydliaukės sutrikimais. Skydliaukės echoskopija yra neinvazinė ir saugi procedūra, suteikianti gydytojui išsamią informaciją apie skydliaukės būklę be chirurginių įsikišimų.

Kaip pasiruošti? Specifinio pasiruošimo nereikia. „

20,00 € 30,00 €
Krūtų ir sritinių limfmazgių echoskopinis tyrimas

Krūtų echoskopinis tyrimas yra medicininė diagnostikos procedūra, kuri naudoja ultragarsinę technologiją siekiant vizualizuoti ir įvertinti krūtų audinį. Šis tyrimas dažnai naudojamas papildomai kartu su mamografija arba kaip nepriklausomas diagnostikos metodas. Krūtų echoskopija leidžia gydytojui gauti išsamesnį vaizdą apie įvairius krūtų audinius, įskaitant cistas, audinio tankį, gumbus ar kitus struktūrinius elementus. Tai gali būti naudinga nustatant galimas anomalijas, kaip pvz., cistų ar kitų susirūpinimą keliančių formacijų buvimą. Ši procedūra yra neinvazinė ir gali būti naudojama kaip dalis krūties ligų diagnostikos arba stebėjimo plano. Krūtų echoskopija yra saugi ir efektyvi krūties audinių būklės įvertinimo priemonė.

25,00 € 35,00 €
Dubens venų echoskopinis tyrimas

Dubens venų echoskopinis tyrimas yra diagnostinė procedūra, kuria naudojama ultragarsinė technologija siekiant įvertinti venų būklę dubens srityje. Šis tyrimas leidžia gydytojui stebėti kraujagyslių struktūrą, dydį ir kraujo tekėjimą, taip pat nustatyti bet kokius potencialius venų susiaurėjimus, užsikimšimus ar kitas anomalijas. Dubens venų echoskopija gali būti atliekama pacientams, kurie turi įtarimų dėl venų ligų, tokios kaip varikozinės venos, tromboflebitas ar kitos kraujagyslių sutrikimai dubens srityje. Tai neinvazinė ir saugi procedūra.

20,00 € 35,00 €
Galūnių kraujagyslių echoskopinis tyrimas

„Galūnių kraujagyslių echoskopinis tyrimas yra diagnostinė procedūra, kuria naudojama ultragarsinė technologija siekiant įvertinti kraujagyslių būklę ir kraujo tekėjimą kojų ar rankų srityje. Šis tyrimas padeda gydytojui nustatyti galimas kraujagyslių ligas, tokias kaip varikozinės venos, arterijų susiaurėjimai ar užsikimšimai, aneurizmos ir kitos patologijos.

Echoskopinis tyrimas leidžia gydytojui stebėti kraujagyslių struktūrą, nustatyti kraujo tekėjimą, matuoti greitį ir gauti vaizdą apie bet kokius kraujagyslių sienų arba vamzdinių struktūrų pokyčius. Tai neinvazinė procedūra, kuri suteikia detalų vaizdą apie kraujagyslių sistemos būklę”

20,00 € 35,00 €
Vieno sąnario echoskopinis tyrimas

Sąnario echoskopinis tyrimas yra diagnostinė procedūra, kuria naudojama ultragarsinė technologija siekiant vizualizuoti ir įvertinti sąnario būklę. Ši procedūra gali būti atliekama daugelyje sąnarių, įskaitant kelius, alkūnes, klubus, peties sąnarius ir kt. Sąnario echoskopija leidžia gydytojui gauti išsamesnį vaizdą apie sąnario struktūrą, audinius ir bet kokius galimus patologinius pokyčius, tokius kaip uždegimai, traumos ar kitos sąnario ligos. Tai neinvazinė procedūra, kuriai nereikia spaudimo ar specialaus įsikišimo.

20,00 € 30,00 €
Minkštųjų audinių echoskopinis tyrimas

Mikštųjų audinių echoskopija tai diagnostinis tyrimas atliekamas echoskopu, skirtas įvertinti įvairių minkštųjų audinių pažeidimą ar pakitimus. Tai limfmazgių padidėjimas, kraujotakos pobūdžio nustatymas, poodinių darinių – lipomos, pūliniai – vertinant jų pobūdį, dydį, sąsają su aplinkiniais audiniais.

20,00 € 30,00 €
Kaklo kraujagyslių dvigubas skenavimas

„Kaklo kraujagyslių dvigubas skenavimas, arba kaklo kraujagyslių ultragarso doplerio tyrimas, yra diagnostinė procedūra, kuri naudoja ultragarsinę technologiją siekiant įvertinti kraujotaką kaklo arterijose ir venose.
Ši procedūra leidžia gydytojui stebėti kraujo srautą per karotidines arterijas (arterijas, kurios tiekia kraują į smegenis) ir kitas kraujagysles kaklo srityje. Ji suteikia informacijos apie kraujo tekėjimą, kraujagyslių struktūrą ir gali padėti nustatyti kraujagyslių susiaurėjimus, užsikimšimus, ar kitas anomalijas.

Kaklo kraujagyslių dvigubas skenavimas dažnai naudojamas pacientams, kuriems yra padidėjęs insulto ar širdies infarkto pavojus, siekiant nustatyti galimus kraujagyslių susiaurėjimus ir sumažinti šio rizikos veiksnio pavojų. Tai yra neinvazinė procedūra nereikalaujantis specifinio pasiruošimo. „

25,00 € 40,00 €
Kūdikių klubų echoskopinis tyrimas

Kūdikių klubų echoskopinis tyrimas, taip pat žinomas kaip klubų displazijos tyrimas, yra medicininė procedūra, kuria naudojama ultragarsinė technologija siekiant įvertinti kūdikio klubų būklę. Šis tyrimas yra svarbus, nes leidžia nustatyti ir vėliau imtis spec. priemonių klubų sąnarių vystymuisi koreguoti. Klubų displazija yra būklė, kuomet klubo sąnarys neišsivysto tinkamai, o tai gali sukelti judumo problemas tolimesniamiame kūdikio vystymesi bei vėlesniame vaiko amžiuje. Echoskopinis tyrimas suteikia gydytojui galimybę įvertinti klubų struktūrą, sąnario mobilumą. Šis tyrimas atliekamas kūdikiams, ypač jei yra rizika dėl klubų displazijos arba jei vaikas jau turi tam tikrų simptomų. Tyrimas gali būti atliekamas vos kelių savaičių ar mėnesių amžiaus.

25,00 € 35,00 €
Gydytojo kardiologo pirminė konsultacija

Gydytojas kardiologas konsultuoja širdies ligų klausimais. Tai: fizinio krūvio netoleravimas, išeminių širdies ligų rizikos vetinimas, arterinė hipertenzija, šeiminė hiperlipidemija, širdies ritmo sutrikimai, širdies nepakankamumas, įgimtos širdes ydos ir kt.. Konsultacijos metu kardiologas gali rekomenduoti ir atlikti širdies echoskopiją (žr. kainą + širdies ultragarsinis tyrimas), veloergonometrinį tyrimą (žr. kainą + VEM), Holter AKS/EKG monitoravimą (žr. kainą + 24 val monitoravimas). Konsultacijos pabaigoje aptariamos profilaktikos priemonės, nemedikamentinės gydymo priemonės, gydytojas paskiria ar koreguoja gydymą, pateikia detalesnio ištyrimo, chiruginio gydymo rekomendacijas.

54,00 € 60,00 €
Gydytojo kardiologo konsultacija + širdies ultragarsinis tyrimas

„Gydytojas kardiologas konsultuoja širdies ligų klausimais. Tai: fizinio krūvio netoleravimas, išeminių širdies ligų rizikos vetinimas, arterinė hipertenzija, šeiminė hiperlipidemija, širdies ritmo sutrikimai, širdies nepakankamumas, įgimtos širdes ydos ir kt..
Širdies ultragarsinis tyrimas (echoskopija) – labiausiai paplitęs, visiškai neskausmingas, nekenksmingas, neinvazinis širdies vaizdinis tyrimas, leidžiantis įvertinti širdies būklę. Šis tyrimas aliekamas ultragarso aparatu. Širdies echoskopijos tyrimas atliekamas pacientui gulint ant kairiojo šono. Echoskopo daviklis patepamas specialiu geliu, kuris leidžia daviklio bangoms geriau įsiskverbti pro audinius ir tokiu būdu sutekiamas ryškus vaizdas. Tyrimo metu daviklis yra priglaudžiamas įvairiose krūtinės vietose. Ultragarso bangos ekrane atspindi įvairius parametrus.
Konsultacijos metu gydytojas kardiologas taip pat gali rekomenduoti atlikti veloergonometrinį tyrimą (žr. kainą + VEM), Holter AKS/EKG monitoravimą (žr. kainą + stebėsena Holterio monitoriumi 24 val).”

99,00 € 110,00 €
Gydytojo kardiologo konsultacija + veloergometrijos tyrimas (fizinio krūvio mėginys)

„Gydytojas kardiologas konsultuoja širdies ligų klausimais. Tai: fizinio krūvio netoleravimas, išeminių širdies ligų rizikos vetinimas, arterinė hipertenzija, šeiminė hiperlipidemija, širdies ritmo sutrikimai, širdies nepakankamumas, įgimtos širdes ydos ir kt..
Veloergometrijos tyrimas (VEM/fizinio krūvio mėginys), tai specialiu medicininiu dviračiu atliekamas tyrimas. VEM atliekamas duodant tiksliai duozuotą standartizuotą krūvį širdžiai, kurio metu yra registruojama elektrokardiograma, sekamas pulso dažnis, matuojamas arterinis kraujo spaudimas, bei vertinama bendra paciento būklė. Šiuo tyrimu įvertinamas tiek sveiko tiek sergančio žmogaus širdies pajėgumas ir jo rezervai.
Konsultacijos metu gydytojas kardiologas taip pat gali rekomenduoti atlikti irdies echoskopiją (žr. kainą + širdies ultragarsinis tyrimas), Holter AKS/EKG monitoravimą (žr. kainą + stebėsena Holterio monitoriumi 24 val).”

99,00 € 110,00 €
Gydytojo kardiologo konsultacija + širdies ultragarsinis tyrimas + veloergometrijos tyrimas

„Gydytojas kardiologas konsultuoja širdies ligų klausimais. Tai: fizinio krūvio netoleravimas, išeminių širdies ligų rizikos vetinimas, arterinė hipertenzija, šeiminė hiperlipidemija, širdies ritmo sutrikimai, širdies nepakankamumas, įgimtos širdes ydos ir kt..
Širdies ultragarsinis tyrimas (echoskopija) – labiausiai paplitęs, visiškai neskausmingas, nekenksmingas, neinvazinis širdies vaizdinis tyrimas, leidžiantis įvertinti širdies būklę. Šis tyrimas aliekamas ultragarso aparatu. Širdies echoskopijos tyrimas atliekamas pacientui gulint ant kairiojo šono. Echoskopo daviklis patepamas specialiu geliu, kuris leidžia daviklio bangoms geriau įsiskverbti pro audinius ir tokiu būdu sutekiamas ryškus vaizdas. Tyrimo metu daviklis yra priglaudžiamas įvairiose krūtinės vietose. Ultragarso bangos ekrane atspindi įvairius parametrus.
Veloergometrijos tyrimas (VEM/fizinio krūvio mėginys), tai specialiu medicininiu dviračiu atliekamas tyrimas. VEM atliekamas duodant tiksliai duozuotą standartizuotą krūvį širdžiai, kurio metu yra registruojama elektrokardiograma, sekamas pulso dažnis, matuojamas arterinis kraujo spaudimas, bei vertinama bendra paciento būklė. Šiuo tyrimu įvertinamas tiek sveiko tiek sergančio žmogaus širdies pajėgumas ir jo rezervai.
Konsultacijos metu gydytojas kardiologas taip pat gali rekomenduoti atlikti Holter AKS/EKG monitoravimą (žr. kainą + stebėsena Holterio monitoriumi 24 val).”

135,00 € 150,00 €
Gydytojo kardiologo pakartotinė konsultacija dėl tos pačios priežasties per 1 mėn. nuo pirminės konsultacijos 27,00 € 30,00 €
Gydytojo kardiologo nuotolinė konsultacija 36,00 € 40,00 €
Elektrokardiografinė (EKG) stebėsena Holterio monitoriumi 24 val. (su gydytojo išvada)

„Holterio 24 valandų elektrokardiografinis tyrimas – tai standartinis elektrokardiogramos registravimas 24 valandų laikotarpiu. Po šio tyrimo gydytojas kardiologas mato, koks paros laikotarpiu įprastinėmis sąlygomis buvo paciento pulsas, ar buvo širdies ritmo sutrikimų, širdies veiklos pokyčių. Be to, Holterio tyrimas svarbus ir išeminės širdies ligos diagnostikai.

Atliktą tyrimą gydytojas kardiologas išanalizuoja ir pateikia atsakymą raštu. Gydytojo kardiologo konsultacija į kainą neįtraukta. Pageidaujant išsamesnio komentaro žr. Gydytojo kardiologo pirminė konsultacija. „

40,00 € 50,00 €
Arterinio kraujo spaudimo (AKS) stebėsena Holterio monitoriumi 24 val. (su gydytojo išvada)

„Holterio 24 valandų arterinio kraujo spaudimo tyrimas – tai standartinis kraujospūdžio registravimas 24 valandų laikotarpiu. Šio tyrimo metu stebimas kraujospūdžio pokyčiai paros eigoje.

Atliktą tyrimą gydytojas kardiologas išanalizuoja ir pateikia atsakymą raštu. Gydytojo kardiologo konsultacija į kainą neįtraukta. Pageidaujant išsamesnio komentaro žr. Gydytojo kardiologo pirminė konsultacija. „

40,00 € 50,00 €
Gydytojo vaikų kardiologo konsultacija su elektrokardiografiniu ir širdies echoskopiniu tyrimais

Gydytojas vaikų kardiologas konsultuota vaikus sergančius įgimtomis bei įgytomis širdies ir kraujagyslių ligomis. Tai: širdies ūžesiai, širdies ritmo ir laidumo sutrikimai, uždegiminės širdies ligos (miokarditas, perikarditas, reumatas), širdies nepakankamumas, kraujospūdžio ligos ir kiti sutrikimai. Taip pat vaikų kardiologo konsultacija bent kartą per metus rekomenduojama vaikams lankantiems intensyvias sporto treniruotes. Konsultacijos metu atliekama elektrokardiografija, širdies ultragarsinis tyrimas, aptariamas tolimesnis vaiko priežiūros planas, skiriamas gydymas.

45,00 € 50,00 €
Gydytojo chirurgo konsultacija

Gydytojo chirurgas konsultuoja įvarių sveikatos sutrikimų klausimais, kurių gydymas gali būti chirurginis. Tai – pilvo skausmai, hemorojus, kitos perianalinės srities ligos, storojo žarnyno pakitimai, pilvo sienos išvaržos, tulžies pūslės ligos, gėrybiniai odos dariniai (lipoma, pūlinys), kojų venų varikozė, žaizdų priežiūra ir kt. Tai pirmasis žingsnis įvertinant,ar chirurginis gydymas ar procedūras yra būtini paciento sveikatai pagerinti. Pagal poreikį gydytojas chirurgas konsultacijos metu gali atlikti reikiamos srities echoskopiją (pilvo organų, minkštųjų audinių ir kt.) (žr. kosnultacija su echoskopija).

45,00 € 50,00 €
Gydytojo chirurgo konsultacija su echoskopiniu tyrimu

Gydytojo chirurgas konsultuoja įvarių sveikatos sutrikimų klausimais, kurių gydymas gali būti chirurginis. Tai – pilvo skausmai, hemorojus, kitos perianalinės srities ligos, storojo žarnyno pakitimai, pilvo sienos išvaržos, tulžies pūslės ligos, gėrybiniai odos dariniai (lipoma, pūlinys), kojų venų varikozė, žaizdų priežiūra ir kt. Tai pirmasis žingsnis įvertinant,ar chirurginis gydymas ar procedūras yra būtini paciento sveikatai pagerinti. Gydytojas chirurgas konsultacijos metu gali atlieka reikiamos srities echoskopiją.

54,00 € 60,00 €
Gydytojo urologo konsultacija su echoskopiniu tyrimu

Gydytojas urologas konsultuoja visomis abiejų lyčių šlapimo sistemos ir vyro reprodukcinės organų sistemos klausimais. Tai – vyrų lytinė disfunkcija, varpos ligos, sėklidžių pakitimai, dariniai, prostatos ligos, šlapimo nelaikymas ar apsunkintas šlapinimasis, inkstų dariniai, akmenligė, šlapimo takų bei vyro lytinių organų vėžiniai susirgimai bei kt.. Konsultacijos metu atliekama reikiamos srities echoskopija (inkstų, šlapimo pūslės, sėklidžių, prostatos ir kt.). Pagal poreikį gydytojas urologas gali skirti atlikti chirurginį gydymą.

50,00 € 60,00 €
Vaikų ligų gydytojo konsultacija

Vaikų ligų gydytojas konsultuoja vaikus iki 18 metų.

45,00 € 50,00 €
Gydytojo neurologo konsultacija

Gydytojas urologas konsultuoja visomis abiejų lyčių šlapimo sistemos ir vyro reprodukcinės organų sistemos klausimais. Tai – vyrų lytinė disfunkcija, varpos ligos, sėklidžių pakitimai, dariniai, prostatos ligos, šlapimo nelaikymas ar apsunkintas šlapinimasis, inkstų dariniai, akmenligė, šlapimo takų bei vyro lytinių organų vėžiniai susirgimai bei kt.. Konsultacijos metu atliekama reikiamos srities echoskopija (inkstų, šlapimo pūslės, sėklidžių, prostatos ir kt.). Pagal poreikį gydytojas urologas gali skirti atlikti chirurginį gydymą.

50,00 € 60,00 €
Ausų, nosies, gerklės gydytojo konsultacija (suaugusiems ir vaikams)

Ausų, nosies, gerklės (ANG) gydytojas konsultuoja minėtų organų ligų ir pakitimų klausimais vaikus ir suaugusius pacientus. Tai – lėtiniai/besikartojantys ausų uždegimai, klausos sutrikimai, išorinės, vidurinės ar vidinės ausies susirgimai, pusiausvyros sutrikimai, nosies pertveros defektai, polipozė, sinusų ligos, adenoidų/tonzilių ligos, gerklų, balso stygų ligos bei kt.. Išsamesniam gerklės ir nosies ligų ištyrimui ANG gydytojas gali pasiūyti ir konsultacijos metu atlikti endoskopinį tyrimą (žr. konsultacija su endoksopiniu tyrimu), atlikti ir įvertinti audiogramą. Pagal poreikį ANG gydytojas gali skirti atlikti chirurginį gydymą.

50,00 € 60,00 €
Ausų, nosies, gerklės gydytojo konsultacija (suaugusiems ir vaikams) su endoskopiniu tyrimu

Ausų, nosies, gerklės (ANG) gydytojas konsultuoja minėtų organų ligų ir pakitimų klausimais vaikus ir suaugusius pacientus. Tai – lėtiniai/besikartojantys ausų uždegimai, klausos sutrikimai, išorinės, vidurinės ar vidinės ausies susirgimai, pusiausvyros sutrikimai, nosies pertveros defektai, polipozė, sinusų ligos, adenoidų/tonzilių ligos, gerklų, balso stygų ligos bei kt.. Išsamesniam gerklės ir nosies ligų ištyrimui ANG gydytojas konsultacijos metu atlieka endoskopinį tyrimą (gerklės, gerklų, nosies ertmės apžiūra lanksčiu aparatu su kamera), atlieka ir įvertinti audiogramą. Pagal poreikį ANG gydytojas gali skirti atlikti chirurginį gydymą, imunoterapiją.

60,00 € 70,00 €
Gydytojo ortopedo traumatologo konsultacija

Gydytojas ortopedas traumatologas konsultuota judamojo atramos aparato sutrikimų klausimais, diagnozuoja bei gydo trauminius pakitimus. Tai: po traumos atsiradę, ar ilgiau trunkatys įvairių sąnarių skausmai, funkcijos sutrikimai. Konsultacijos metu tiria ir vertina judamojo atramos aparato funkciją, vertina jau atliktus vaizdinius tyrimus ar pagal poreikį skirias juos. Esant poreikiui gydytojas ortopedas – traumatologas gali skirti atlikti chirurginį gydymą.

60,00 € 70,00 €
Gydytojo endokrinologo konsultacija

Gydytojas endokrinologas konsultuoja endokrinologinės sistemos ligų klausimais. Tai: skydliaukės ligos, cukrinis diabetas, policistinis kiaušidžių sindromas, antinkščių ligos, hipofizės sutrikimai, osteoporozė, hormonų disbalanso, nevaisingumo klausimai ir kt.. Konsultacijos metu gydytojas endokrinologas gali atlikti ir įvertinti skydliaukės echoskopiją, skirti naują ar koreguoti jau esamą gydymą, pateikti tolimesnės priežiūros rekomendacijas.

60,00 € 70,00 €
Gydytojo endokrinologo pakartotinė konsultacija dėl tos pačios priežasties per 1 mėn. nuo pirminės konsultacijos 27,00 € 30,00 €
Darbo medicinos gydytojo konsultacija

Darbo medicinos gydytojas konsultuota profesinių susirgimų išvengimo, nustatymo klausimais. Gydytojas tiria, nustato, diagnozuoja profesinius susirgimus, konsultuoja asmenis dėl profesinių susirgimų, konsultuoja asmenis dėl sveikatos būklės rekomendacijų darbui kenksmingose ar pavojingose darbo sąlygose, darbingumui vertinti, bendradarbiauja su darbo inspekcijos, darbų saugos specialistais, pildo atitinkamą medicininę bei teisės aktais nustatytą dokumentaciją.

45,00 € 55,00 €
Akių ligų gydytojo konsultacija

Akių ligų gydytojas konsultuoja įvairiausiais akių ligų bei regos sutrikimų klausimais vaikus ir suagusius. Tai: regos aštrumo sumažėjimas, žvairumas, uždegiminės akių ir vokų ligos, sausos, ašarojančios akys, blefarochalazė (vokų nusileidimas), katarakta, gliaukoma ir kt. Konsultacijos metu atlikemas regos aštrumo, reflrakcijos vertinimas, akių spaudimo matavimas, jei reikia, gydytojas atlieka akių dugno apžiūrą – tam pritaikyta aparatūra. Skiria gydymą, pateikia profilaktikos rekomendacijas, paskiria, reikalingą regos korekciją, išrašo receptą, esant reikalui rekomenduoja operacinį gydymą.

20,00 € 30,00 €
Gydytojo vaikų neurologo konsultacija

Gydytojas vaikų neurologas konsultuoja vaikus nervų sistemos sutrikimų klausimais. Tai: sutrikusi, sulėtėjusi vaiko raida, raumenų hiper/hipotonusas, cerebrinis paralyžius, epilepsija, degeneracinės neuromuskulinės sistemos ligos ir kt. Konsultacijos metu įvertinama vaiko būklė, atliekamas neurologinis ištyrimas, pagal poreikį nukreipiama detalesniam ištyrimui, pateikiamos tolimesnės vaiko priežiūros rekomendacijos, skiriamas ar koreguojamas jau esamas gydymas.

45,00 € 50,00 €
Gydytojo alergologo ir klinikinio imunologo konsultacija

Gydytojas alergologas – klinikinis imunologas konsultuota alergijų ir imuninės sistemos klausimais vaikus ir suaugusiuosius. Tai: šienligė, maisto sukeliamos alergijos, jo netoleravimas, atopinis dermatitas, egzema, psoriazė, astma ir tam tikros rūšies sinusų ar ausų infekcijos. Konsultacijos metu gytojas gali rekomenduoti tinkamiausius alergijų, maisto netoleravimo ar kitų ligų ištyrimo būdus, paletes, rekomenduoja tolimesnę priežiūrą bei skiria gydymą.

50,00 € 60,00 €
Gydytojo vaikų alergologo konsultacija

Gydytojas vaikų alergologas konsultuota vaikus iki 18 metų alergijų ir imuninės sistemos sutriikimų klausimais. Tai: šienligė, maisto sukeliamos alergijos, jo netoleravimas, atopinis dermatitas, egzema, psoriazė, astma ir tam tikros rūšies sinusų ar ausų infekcijos. Konsultacijos metu gytojas gali rekomenduoti tinkamiausius alergijų, maisto netoleravimo ar kitų ligų ištyrimo būdus, paletes, rekomenduoja tolimesnę priežiūrą bei skiria gydymą, imunoterapiją.

50,00 € 60,00 €

Registruotis apsilankymui galite:

Turite klausimų? Užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!