10k+ pacientų
50+ gydytojų
20 metų kartu

Sveikatos pažymos

Sveikatos pažymos

Darbuotojams

Privaloma turėti medicininę pažymą prieš įsidarbinant į naują darbovietę. Užsakant darbuotojo sveikatos pažymą, būtina darbdavio išduota medicininė knygelė bei asmens dokumentas.

Profilaktinius darbuotojo sveikatos patikrinimus reglamentuoja LR įstatymai. Patikrinimai yra mokami, jų išlaidos dažniausiai apmokamos iš darbdavio lėšų.

Paslaugų kainos:

Pavadinimas Pacientams Klinikos svečiams
Darbuotojo profilaktinis sveikatos patikrinimas
(Forma Nr. 047/a) (įsidarbinančiam) arba
(Forma Nr. 048/a) (dirbančiajam)
10,00 € 20,00 €
Vairuotojams

Privaloma turėti medicininę pažymą prieš atliekant praktinius vairavimus su instruktoriumi vairavimo mokykloje arba VŠĮ „Regitra“.

Vairuotojų sveikatos tikrinimo tikslas – nustatyti, ar tikrinamo asmens sveikatos būklė atitinka minimalias fizinio ir psichikos tinkamumo normas, taikomas asmenims, siekiantiems vairuoti ir vairuojantiems atitinkamos kategorijos motorines transporto priemones arba jų junginius su priekaba ir (ar) traktorius, savaeiges mašinas ir mechanizmus. Šį vairuotojų sveikatos tikrinimo reikalavimų ir tvarkos aprašą patvirtino Sveikatos apsaugos ministras 2008 m. spalio 10 d. įsakymu Nr. V-973.

Paslaugų kainos:

Pavadinimas Pacientams Klinikos svečiams
Vairuotojo medicininė pažyma
(Forma Nr. 083-1/a)
30,00 € 45,00 €
Siekiant įgyti teisę į ginklą

Norintis įsigyti ginklą turi gauti medicininio patikrinimo išvadą (Forma 049/a), kad jis neserga liga (-omis), neturi fizinio (-ių) trūkumo (-ų), įrašyto (-ų) į Sveikatos apsaugos ministerijos ligų ir fizinių trūkumų, dėl kurių asmuo negali įsigyti ar turėti ginklo, sąrašą, ir neįrašytas į sveikatos priežiūros įstaigos įskaitą dėl alkoholizmo, narkomanijos, nėra sveikatos priežiūros įstaigos priežiūroje dėl psichikos ligos ar sutrikimo (toliau – medicininio patikrinimo išvada (Forma 049/a). Šią pažymą klinikoje gali gauti tik šeimos klinikos „Sveikatos ratas“ pacientai.

Paslaugų kainos:

Pavadinimas Pacientams Klinikos svečiams
Medicininė pažymai ginklui (Forma Nr. 049/a) 40,00 € 55,00 €
Vidaus vandenų transporto specialistams, motorinių pramoginių laivų, kitų motorinių plaukiojimo priemonių laivavedžiams

Paslaugų kainos:

Pavadinimas Pacientams Klinikos svečiams
Vidaus vandenų transporto specialistų, motorinių pramoginių laivų, kitų motorinių plaukiojimo priemonių laivavedžių medicininė pažyma
(Forma NR. 048-2/a)
30,00 € 45,00 €

Registruotis apsilankymui galite:

Turite klausimų? Užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!