10k+ pacientų
50+ gydytojų
20 metų kartu

Paslaugos įmonėms

Paslaugos įmonėms

Šeimos klinika „Sveikatos ratas“ yra sukaupusi ilgametę patirtį bendradarbiaujant su įmonėmis, atliekant jų darbuotojų profilaktinius patikrinimus, skiepijimus, laboratorinius tyrimus.

Darbuotojo sveikatos patikrinimo metu suteikiamos šios paslaugos:
– ligų istorijos surinkimas;
– šeimos gydytojo konsultacija;
– kraujospūdžio matavimas;
– regėjimo, klausos ištyrimas;
– bendro kraujo tyrimo atlikimas ir įvertinimas.

Kiti tyrimai atliekami pagal tikrinimo metu nustatytas indikacijas bei atsižvelgiant į konkrečius profesinės rizikos faktorius. Galime atlikti širdies elektrokardiogramą, audiogramą, galime parašyti siuntimą krūtinės ląstos rentgenogramai ir kt.

Darbuotojų sveikatos patikrinimą atliekame greitai ir kokybiškai, jums patogioje vietoje ir tinkamu metu. Profilaktinį darbuotojų sveikatos patikrinimą galime derinti su vakcinacija bei kitais papildomais tyrimais.

Paslaugų kainos priklauso nuo rizikos faktorių ir tikrinimo apimties. Esame visapusiškai lankstūs, o didesnėms komandoms taikome nuolaidas.

Norime atkreipti ypatingą dėmesį, kad UAB “Sveikatos ratas” įmones, įstaigas, organizacijas bei visus individualiai besikreipiančius pacientus konsultuoja darbo medicinos gydytojas.

Profesinės sveikatos specialistas ir darbo medicinos gydytojas norminių teisės aktų nustatyta tvarka  (pagal kompetenciją) atlieka darbuotojų sveikatos priežiūros funkcijas:
– stebi darbuotojų sveikatos būklę, atsižvelgdami į darbo procesą, organizuoja, analizuoja ir vertina privalomus darbuotojų sveikatos patikrinimus bei jų rezultatus;
– įtaria ir diagnozuoja ligas, įrašytas Profesinių ligų sąraše;
– konsultuoja ir dalyvauja nustatant profesinės rizikos veiksnius įmonės darbuotojų darbo vietose, organizuoja darbo aplinkos tyrimų atlikimą, bendradarbiaujant su kitais sveikatos priežiūros ir darbuotojų saugos ir sveikatos specialistais;
– konsultuoja darbdavius ir darbuotojus nelaimingų atsitikimų darbe, profesinių ligų prevencijos, darbo sąlygų ir darbo aplinkos gerinimo klausimais, dalyvauja atliekant nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų tyrimą;
– konsultuoja darbuotojų sveikatos apsaugos, darbo procesų pritaikymo darbuotojų galimybėms ir asmens apsaugos priemonių panaudojimo klausimais;
– organizuoja sveikos gyvensenos, darbuotojų saugos ir sveikatos mokymus, vysto įmonės sveikatos politiką, siekiant kuo geresnių darbuotojų saugos ir sveikatos standartų.

Taip pat įmonių darbuotojams sveikatos tikrinimo metu siūlome pasinaudoti ir kitomis mūsų teikiamomis paslaugomis:
– Vairuotojų sveikatos tikrinimas ir pažymos išdavimas;
– Pirmosios pagalbos ir higienos įgūdžių mokymai;
– Papildomi išsamesni kraujo tyrimai;
– Pageidaujamų gydytojų specialistų konsultacijos;
– Vakcinacija (nuo gripo, erkinio encefalito ir kt.)

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis tel. 8 657 74702 arba el. paštu: giedre@sveikatosratas.lt

Kiekvienas įmonės darbuotojas privalo turėti galiojančią asmens medicininę knygelę.

Rima Šinkūnienė

Darbo medicinos gydytoja

Registruotis apsilankymui galite:

Turite klausimų? Užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!