10k+ pacientų
50+ gydytojų
20 metų kartu

Apie mus

„Sveikatos ratas“

Šeimos klinika „Sveikatos ratas“ – tai privati šeimos klinika, įsikūrusi Kaune, Aleksoto mikrorajone. Sveikatos ratas – tai sistema, kurios centre yra žmogus, todėl pavadinimą pasirinkome neatsitiktinai – mūsų epicentras yra pacientas. Mes rūpinamės tiek fizine, tiek psichologine jo sveikata. Šeimos klinikoje ,,Sveikatos ratas” dirbantys kvalifikuoti šeimos gydytojai, vaikų ligų gydytojai ir gydytojai specialistai pacientams siekia užtikrinti geriausią patirtį.

Šeimos klinika „Sveikatos ratas“ įkurta 2003 metais. Nuo to laiko sparčiai tobulėjome ir plėtėmės, todėl šiandien klinikoje paslaugas teikia šeimos gydytojai, vaikų ligų gydytojai, ausų, nosies, gerklės ligų gydytojas, akių ligų gydytojas, suaugusiųjų ir vaikų gydytojai neurologai, gydytojas endokrinologas, gydytojai akušeriai-ginekologai, gydytojas chirurgas – echoskopuotojas, gydytojas urologas, gydytojas ortopedas – traumatologas, gydytojas alergologas ir klinikinis imunologas, vaikų ir suaugusiųjų gydytojai kardiologai, kineziterapeutai, gydytojai odontologai ir burnos higienistai, psichologai ir gydytojai psichiatrai*. 

Šeimos klinika „Sveikatos ratas“ nuolat investuoja į specialistų kompetencijų kėlimą ir pažangiausios medicininės įrangos integravimą klinikoje, todėl užtikriname ne tik profesionalias konsultacijas, ligų gydymą bei atliekamus tyrimus, bet ir ligų prevenciją. Siekiame pacientams sukurti jaukią aplinką bei artimą ryšį, jog kiekvienam būtų gera sugrįžti.

2012 metais šeimos klinika „Sveikatos ratas“ įkūrė Psichikos sveikatos centrą. Patyrę gydytojai psichiatrai ir psichologai teikia profesionalias konsultacijas, o prireikus skiria reikiamą gydymą. Psichikos sveikatos centro pacientais gali tapti ir šeimos klinikoje „Sveikatos ratas“ neprisiregistravę pacientai.

Maloniai kviečiame tapti šeimos klinikos „Sveikatos ratas“ pacientu.

Tapti šeimos klinikos „Sveikatos ratas“ pacientu galite tiesiogiai per e-Pacientas sistemą:  https://e-pacientas.lt/subscription/1087023

Taip pat atvykus į šeimos kliniką „Sveikatos ratas“, adresu: Sangrūdos g. 2, Kaune.

*Paslaugos, kurios yra kompensuojamos Valstybinės liginių kasos (VLK), klinikoje prisirašiusiems pacientams  teikiamos nemokamai.