10k+ pacientų
50+ gydytojų
20 metų kartu

Gydytoja akušerė ginekologė

AUŠRA UKTVERIENĖ

„Paciento ir gydytojo nuoširdus bendradarbiavimas gerina pagalbos kokybę.“

Gydytojas akušeris ginekologas konsultuoja moteris reprodukcinės sitemos sutrikimų ir lyties organų pakitimų klausimais. Tai: mentruacinio ciklo sutrikimas, menopauzė, pilvo skausmai, vaisingumo klausimai, konsultavimas dėl kontracepsijos, nėštumo stebėjimas, tarpvietės organų nusileidimas, šlapimo nelaikymas, onkologinės kiaušidžių, gimdos, gimdos kaklelio ligos ir kt.. Gydytojas įsigilina į Jūsų poreikius, kruopščiai įvertina organizmo būklę ir visapusiškai ja pasirūpina. Konsultacijos metu gydytojas gali atlikti reikiamas intervencijas (biopsija, spiralės įvedimas, išėmimas(pap. kaina)), atlieka moters lyties organų echoskopinį tyrimą (žr. akušerio – ginekologo k-ja su ultragarsiniu ištyrimu).

  • +370 37 392 404
  • info@sveikatosratas.lt

Darbo laikas

I09:00-14:40
IV12:20-19:00

Apie gydytoją

Patirtis nuo 1987 m. 

Darbo pagal specialybę stažas – daugiau kaip 35 m. gimdymo ir ginekologiniuose stacionaro bei ambulatoriniuose skyriuose.

Specializacijos sritis: Ginekologinių ligų diagnozavimas ir gydymas, ultragarsiniai tyrimai, kontracepcijos metodo parinkimas, priežiūra nėštumo bei pogimdyviniu laikotarpiu.

Išsilavinimas ir pasiekimai

Baigė Kauno medicinos institutą.

Profesinė kvalifikacija nuolat keliama profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursuose VU ir LSMU Akušerijos – ginekologijos katedrose, tarptautinėse konferencijose.

Paslaugų kainos

Pavadinimas Pacientams Klinikos svečiams
Gydytojo akušerio – ginekologo konsultacija + moters dubens organų echoskopinis tyrimas (gimda ir jos priedai)

„Gydytojas akušeris ginekologas konsultuoja moteris reprodukcinės sistemos sutrikimų ir lyties organų pakitimų klausimais. Tai: mentruacinio ciklo sutrikimas, menopauzė, pilvo skausmai, vaisingumo klausimai, konsultavimas dėl kontracepcijos, nėštumo stebėjimas, tarpvietės organų nusileidimas, šlapimo nelaikymas, onkologinės kiaušidžių, gimdos, gimdos kaklelio ligos ir kt.. Gydytojas įsigilina į jūsų poreikius, kruopščiai įvertina organizmo būklę ir visapusiškai ja pasirūpina. Konsultacijos metu gydytojas atlieka moters lyties organų echoskopinį tyrimą.
Gydytojas informuoja, jei konsultacijos metu yra atliekamos papildomos manipuliacijos ar reikalingi papildomi tyrimai:
– Kontraceptinės spiralės įvedimas 20€ / išėmimas 10€;
– PAP tyrimas skystoje terpėje 34€;
– ŽPV DNR tyrimas 58€;
– PAP + ŽPV DNR tyrimas 70€;
– Lytiškai plintančių ligų ištyrimo programos 55-90€;
– CINtec PLUS tyrimas 70€;
ar kiti; „

60,00 € 70,00 €
Gydytojo akušerio – ginekologo konsultacija nėštumo metu (pirmas vizitas)

„Gydytojas akušeris ginekologas konsultuoja pacientes nėštumo metu, atlieka stebėjimą, rekomenduoja tolimesnę priežiūros taktiką.
Konsultacijos metu papildomai gali būti rekomenduojama atlikti:
– kardiotokogramą 15 min 3€;
– kardiotokograma 30 min 5€;
– jei reikalingas išsamus vaisiaus ultragarsinis tyrimas (11+0 – 13+6 sav.) ar (18 – 20 sav.) 85€;
ar kiti.”

70,00 €
Gydytojo akušerio – ginekologo konsultacija nėštumo metu (pakartotinis vizitas) 40,00 €
Išsamus vaisiaus echoskopinis tyrimas (11+0 – 13+6 sav.) ar (18 – 20 sav.)

Gydytojas akušeris ginekologas konsultuoja pacientes nėštumo metu, atlieka stebėjimą, rekomenduoja tolimesnę priežiūros taktiką. Nuo 11sav iki 13+6 sav. nėštume ultragarsinio tyrimo metu gydytojas akušeris ginekologas, tirdamas echoskopu, įvertins, kiek yra vaisių, kiek yra jų vandenų, pasakys, kur yra įsitvirtinusi placenta. Gydytojas taip pat įvertins vaisiaus anatomiją ir pamatuos patį vaisių. Tai labai svarbu, vertinant nėštumo trukmę ir patikslinant gimimo datą. 18 – 20 sav. nėštume tiriamos vaisiaus anatominės struktūros: smegenys, širdis, galūnės. Šio tyrimo metu, jei šeima pageidauja, dažniausiai galima pasakyti ir vaisiaus lytį. Taip pat patikslinama nėštumo trukmė, įvertinama kaip auga vaisius, ir sudaromas tolesnis nėštumo ir gimdymo priežiūros planas.

70,00 € 85,00 €
Vaisiaus echoskopinis 3D – 4D ištyrimas su 2-3 nuotraukomis

Vaisiaus 3D echoskopija – tai ultragarsinio tyrimo metodas, kurio metu užfiksuojamas trimatis vaisiaus vaizdas, kai tuo tarpu įprastos echoskopijos metu gaunamas dvimatis vaizdas būna juodai – baltas, neerdvinis ir nesuteikia maksimalaus tikslumo bei išsamumo. 3D echoskopijos dėka, vaisiaus būklė įvertinama kokybiškiau, vaizdas būna tikslus, spalvotas ir erdvinis. Geriausia šią echoskopiją atlikti 24-32 nėštumo savaitę, kadangi šiuo laikotarpiu užfiksuotos nuotraukos būna pačios ryškiausios.

50,00 € 70,00 €