10k+ pacientų
50+ gydytojų
20 metų kartu

Gydytoja alergologė ir klinikinė imunologė / gydytoja vaikų alergologė

IEVA BAJORIŪNIENĖ

„Vienintelis būdas gerai dirbti, tai – dirbti mėgstamą darbą.“

Gydytojas alergologas – klinikinis imunologas bei vaikų alergologas konsultuota alergijų ir imuninės sistemos klausimais vaikus ir suaugusiuosius. Tai: šienligė, maisto sukeliamos alergijos, jo netoleravimas, atopinis dermatitas, egzema, psoriazė, astma ir tam tikros rūšies sinusų ar ausų infekcijos. Konsultacijos metu gytojas gali rekomenduoti tinkamiausius alergijų, maisto netoleravimo ar kitų ligų ištyrimo būdus, paletes, rekomenduoja tolimesnę priežiūrą bei skiria gydymą.

  • +370 37 392 404
  • info@sveikatosratas.lt

Darbo laikas

I - VDarbo grafikas kintantis
TeirautisTelefonu

Apie gydytoją

Darbo patirtis nuo 2002 m..

Studijuodama universitete domėjausi alerginėmis kvėpavimo ligomis, būdama dokrorante, gilinau žinias tirdama alerginių kvėpavimo ligų vystymosi mechanizmus. Kvėpavimo takų uždegimas, provokuotas specifinio alergeno bei sisteminis imuninės sistemos atsakas, yra svarbiausia mano domėjimosi ir mokslinių tyrinėjimų bei klinikinio darbo sritis. Konsultuoju vaikus ir suaugusius. Alerginių kvėpavimo takų ligų (alerginis rinokonjunktyvitas, alerginė astma) diagnostika ir gydymas. Atlikami tyrimai: odos dūrio mėginiai su nuolatiniai ir sezoniniais oro bei maisto alergenais; specifinių alergenui imunoglobulino E klasės antikūnų nustattmas; bendrojo imunoglobulino E nustatytmas kraujo serume; plaučių funkcijos tyrimas. Alerginių odos ligų (atopinis dermatitas, alerginis kontaktinis dermatitas, dilgėlinė, ir kt.) diagnostika ir gydymas. Atlikami tyrimai : odos dūrio ir odos lopo mėginiai, bendraklinikinis fizinis, vaizdinis ir laboratorinis ištyrimas. Alergijos vabzdžių nuodų alergenams, maistui ir vaistams diagnostika ir gydymas. Atliekami tyrimai: odos dūrio ir lopo mėginiai, alergenui specifinių IgE kraujo serume tyrimas. Paveldėtų ar įgytų imuninės sistemos ligų diagnostika, gydymas ir profilaktika.

Specializacijos sritis: Alerginės kvėpavimo takų ir odos ligos, alergija vabzdžių nuodų alergenams ir vaistams, imunodeficitas.

Išsilavinimas ir pasiekimai

2003 m. baigusi alergologijos ir klinikinės imunologijos rezidentūrą Kauno medicinos universitete, Pulmonologijos ir imunologijos klinikoje, įgijau gydytojos alergologės ir klinikinės imunoloės, o vėliau – gydytojos vaikų alergologės profesinę kvalifikaciją.

2013 m. baigiau doktorantūros studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete, apgynus disertaciją, įgijau medicinos mokslų daktaro laipsnį. Baigusi studijas, pradėjau dirbti gydytoja alergologe ir klinikine imunologe Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikose.

Nuo 2002 m. dėstau Lietuvos sveikatos mokslų universitete alergologijos ir klinikinės imunologijos kursą medicinos studijų krypties studentams, taip pat gydytojams rezidentams, kitų specialybių gydytojams ir slaugytojoms. Esu gydytoja, klinikinių tyrimų tyrėja, mokslininė, lektorė, ekspertė. Stažuojuosi bei dalyvauju skaitlingose mokslinėse ir praktinėse konferencijose Lietuvoje ir užsienyje, bendradarbiauju Lietuvos bei tarptartiniuose moksliniuose projektuose, skaitau pranešimus gydytojų specialistų konferencijose, dalyvauju alerginių ir imuninių ligų diagnostikos ir gydymo sutarimų Lietuvos gydytojams rengime. 

2000 m. baigiau vidaus ligų rezidentūrą Kauno medicinos universitete, įgijau vidaus ligų gydytojo kvalifikaciją;

1996 m. baigiau studijas Kauno medicinos akademijoje (dabar Lietuvos sveikatos mokslų universiteta), Medicinos fakultete ir įgijau medicinos gydytojo kvalifikaciją; Esu Lietuvos Lietuvos Alergologų ir klinikinių imunologų draugijos, Europos alergologų ir klinikinių imunologų akademijos narė, Europos respiratologų draugijos narė, Europos imunodeficitų draugijos narė.

Paslaugų kainos

Pavadinimas Pacientams Klinikos svečiams
Gydytojo alergologo ir klinikinio imunologo konsultacija

Gydytojas alergologas – klinikinis imunologas konsultuota alergijų ir imuninės sistemos klausimais vaikus ir suaugusiuosius. Tai: šienligė, maisto sukeliamos alergijos, jo netoleravimas, atopinis dermatitas, egzema, psoriazė, astma ir tam tikros rūšies sinusų ar ausų infekcijos. Konsultacijos metu gytojas gali rekomenduoti tinkamiausius alergijų, maisto netoleravimo ar kitų ligų ištyrimo būdus, paletes, rekomenduoja tolimesnę priežiūrą bei skiria gydymą.

50,00 € 60,00 €
Gydytojo vaikų alergologo konsultacija

Gydytojas vaikų alergologas konsultuota vaikus iki 18 metų alergijų ir imuninės sistemos sutriikimų klausimais. Tai: šienligė, maisto sukeliamos alergijos, jo netoleravimas, atopinis dermatitas, egzema, psoriazė, astma ir tam tikros rūšies sinusų ar ausų infekcijos. Konsultacijos metu gytojas gali rekomenduoti tinkamiausius alergijų, maisto netoleravimo ar kitų ligų ištyrimo būdus, paletes, rekomenduoja tolimesnę priežiūrą bei skiria gydymą, imunoterapiją.

50,00 € 60,00 €