10k+ pacientų
50+ gydytojų
20 metų kartu

Gydytoja neurologė  

LAURA SURVILIENĖ

„Dalintis žiniomis ir patirtim.“

Gydytojas neurologas konsultuoja nervų sistemos sutrikimo klausimais. Tai – nugaros, kaklo, galvos skaumų priežasties tikslinimas, smegenų kraujotakos, pusiausvyros sutrikimai, lėtinių ligų (išsėtinė sklerozė, epilepsija, Parkinsonas, Alzheimeris ir kt.) diagnostika ir gydymas. Specialistas konsultacijos metu gali nukreipti detaleniam ištyrimui – vaizdinių (magnetinis rezonansas, kompiuterinė tomografija, ultragarsas) bei fukcinių (elektroneuromiografija, elektroencefalografija) tyrimų atlikimui.

  • +370 37 392 404
  • info@sveikatosratas.lt

Darbo laikas

I - VDarbo grafikas kintantis
TeirautisTelefonu

Apie gydytoją

Darbo patirtis nuo 2010 metų..

Esu gydytoja neurologė, pacientus konsultuoju nuo 2010 metų. Nuolat tobulinu ir atnaujinu žinias ne tik internetinėje erdvėje, bet ir konferencijose, neurologų seminaruos

Specializacijos sritis: Galvos skausmai, nugaros skausmų priežastys ir gydymas, parkinsono liga ir gydymas.

Išsilavinimas ir pasiekimai

2010 – 2020 m. VŠĮ Kėdainių ligoninės konsultacinė poliklinika;

2010 m. neurologijos rezidentūra LSMUK;

2003 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas.

Gydytoja neurologė žinias gilina konferencijose, internetinėje e-visit erdvėje, neurologų vasaros stovyklose.

Paslaugų kainos

Pavadinimas Pacientams Klinikos svečiams
Gydytojo neurologo konsultacija

Gydytojas urologas konsultuoja visomis abiejų lyčių šlapimo sistemos ir vyro reprodukcinės organų sistemos klausimais. Tai – vyrų lytinė disfunkcija, varpos ligos, sėklidžių pakitimai, dariniai, prostatos ligos, šlapimo nelaikymas ar apsunkintas šlapinimasis, inkstų dariniai, akmenligė, šlapimo takų bei vyro lytinių organų vėžiniai susirgimai bei kt.. Konsultacijos metu atliekama reikiamos srities echoskopija (inkstų, šlapimo pūslės, sėklidžių, prostatos ir kt.). Pagal poreikį gydytojas urologas gali skirti atlikti chirurginį gydymą.

50,00 € 60,00 €