10k+ pacientų
50+ gydytojų
20 metų kartu

Ausų, nosies, gerklės ligų gydytojas

MATAS GUSAROVAS

Ausų nosies gerklės gydytojas konsultuoja suaugusiuosius ir vaikus sergančius ausų (uždegiminėmis, klausos sutrikimo, ūžesio), nosies (alergijos, nosies pertvaros iškrypimo, kraujavimo iš nosies, slogos, sinusito), ryklės ir gerklų (tonzilito, faringito, gastroezofaginio refliukso, užkimimo) ligomis. Vizito metu atliekamas išsamus otorinolaringologinis ištyrimas, klausos patikrinimas (toninė audiograma) bei modernus endoskopinis tyrimas, skiriamas konservatyvus ar chirurginis gydymas. Atliekamos adenoidų ir tonzilių šalinimo operacijos.

  • +370 37 392 404
  • info@sveikatosratas.lt

Darbo laikas

I - VDarbo grafikas kintantis
TeirautisTelefonu

Išsilavinimas ir pasiekimai

2013 – 2019 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitete įgytas medicinos magistro laipsnis bei medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija;
2019 – 2022 m. rezidentūros studijos LSMUL KK Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikoje, įgyta gydytojo otorinolaringologo kvalifikacija.

Nuo 2022 m. gydytojas otorinolaringologas Plungės ligoninė, Kėdainių ligoninė, Šilalės ligoninė ir „SG klinika“.

Nuo 2019 m. Kauno krašto otorinolaringologų asociacijos narys;
Nuo 2019 m. Lietuvos otorinolaringologų draugijos narys;
Nuo 2020 m. minimaliai invazyvios ausų, nosies ir gerklės chirurgijos asociacijos narys.

Paslaugų kainos

Pavadinimas Pacientams Klinikos svečiams
Ausų, nosies, gerklės gydytojo konsultacija (suaugusiems ir vaikams)

Ausų, nosies, gerklės (ANG) gydytojas konsultuoja minėtų organų ligų ir pakitimų klausimais vaikus ir suaugusius pacientus. Tai – lėtiniai/besikartojantys ausų uždegimai, klausos sutrikimai, išorinės, vidurinės ar vidinės ausies susirgimai, pusiausvyros sutrikimai, nosies pertveros defektai, polipozė, sinusų ligos, adenoidų/tonzilių ligos, gerklų, balso stygų ligos bei kt.. Išsamesniam gerklės ir nosies ligų ištyrimui ANG gydytojas gali pasiūyti ir konsultacijos metu atlikti endoskopinį tyrimą (žr. konsultacija su endoksopiniu tyrimu), atlikti ir įvertinti audiogramą. Pagal poreikį ANG gydytojas gali skirti atlikti chirurginį gydymą.

50,00 € 60,00 €
Ausų, nosies, gerklės gydytojo konsultacija (suaugusiems ir vaikams) su endoskopiniu tyrimu

Ausų, nosies, gerklės (ANG) gydytojas konsultuoja minėtų organų ligų ir pakitimų klausimais vaikus ir suaugusius pacientus. Tai – lėtiniai/besikartojantys ausų uždegimai, klausos sutrikimai, išorinės, vidurinės ar vidinės ausies susirgimai, pusiausvyros sutrikimai, nosies pertveros defektai, polipozė, sinusų ligos, adenoidų/tonzilių ligos, gerklų, balso stygų ligos bei kt.. Išsamesniam gerklės ir nosies ligų ištyrimui ANG gydytojas konsultacijos metu atlieka endoskopinį tyrimą (gerklės, gerklų, nosies ertmės apžiūra lanksčiu aparatu su kamera), atlieka ir įvertinti audiogramą. Pagal poreikį ANG gydytojas gali skirti atlikti chirurginį gydymą, imunoterapiją.

60,00 € 70,00 €