10k+ pacientų
50+ gydytojų
20 metų kartu

Mokymai

Mokymai

Pirmosios pagalbos mokymai medicinos darbuotojams

Tai 8 valandų privalomieji pirmosios pagalbos kursai, skirti medicinos darbuotojų licenzijos atnaujinimui. Profesinės kvalifikacijos mokymai skirti visų profesinių klasifikacijų gydytojams, akušeriams, slaugytojams, slaugytojo padėjėjams, paramedikams, echoskopuotojams, visų profesinių kvalifikavijų gydytojams odontologams, odontologo padėjėjams bei burnos higienistams. Išklausius mokymus išduodamas kvalifikacijos kėlimo pažymėjimas.

Paslauga Kaina pacientams Kaina klinikos svečiams
Pirmosios pagalbos mokymo programa medicinos darbuotojams 65 € 65 €
Pirmosios pagalbos mokymai

Skirti visiems norintiems įgyti pirmosios pagalbos įgūdžius. Kursuose įgytos teorinės ir praktinės žinios jums padės atpažinti gyvybei pavojingas situacijas bei rasti joms išeitį, efektyviai suteikti gyvybiškai svarbią pagalbą, kol atvyks kvalifikuoti specialistai, atlikti pirminį gaivinimą ir kitus svarbiausius veiksmus, o svarbiausia, esant poreikiui – išsaugoti kito asmens gyvybę.

Kam skirti privalomieji pirmosios medicininės pagalbos kursai?
-Statutiniams pareigūnams, apsaugos darbuotojams;
–Įmonių, įstaigų ir organizacijų darbuotojams, atsakingiems už PP suteikimą;
–Švietimo, kultūros, sporto, grožio, apgyvendinimo bei sveikatingumo paslaugas teikiantiems darbuotojams;
–Visų rūšių ir kategorijų transporto priemonių vairuotojams; geležinkelių, oro ir vandens transporto priemones valdantiems ir keleivius juose aptarnaujantiems darbuotojams;
–Asmenims, kurių veikla susijusi su ginklais;
–Gelbėjimo tarnybų darbuotojams.

Kiekvienas dalyvis, išklausęs pirmosios pagalbos mokymus, gauna tai patvirtinantį sveikatos žinių pažymėjimą. Kursų trukmė – 6 val. Vieta – šeimos klinika „Sveikatos ratas“. Už papildomą mokestį galime atvykti į jums tinkamą vietą.

Paslauga Kaina pacientams Kaina klinikos svečiams
Pirmosios pagalbos mokymo programa PP 15 € 15 €
Pirmosios pagalbos mokymo programa PT 10 € 10 €

Registruotis pirmosios pagalbos mokymams galite – telefonu +370 657 74706 arba el.paštu: konsultacijos@sveikatosratas.lt

Privalomieji higienos įgūdžių mokymai

Suteikiamos higienos žinios ir formuojami įgūdžiai, padedantys apsaugoti savo ir aplinkinių sveikatą. Šių mokymų metu suteikiamos žinios apie asmens bei rankų higienos svarbą, užkrečiamąsias ligas (sukėlėjų grupes, savybes, plitimo kelius), dezinfekciją, sterilizaciją, užkrečiamųjų ligų profilaktikos principus. Specialiųjų higienos įgūdžių programų turinys pritaikomas tiksliniam mokomų asmenų kontingentui pagal jų atliekamos veiklos specifiką ir darbo vietų ypatumus.

Išklausius higienos įgūdžių kursus yra išduodamas sveikatos žinių (higienos įgūdžių) pažymėjimas, kuris yra būtinas prieš pradedant dirbti pagal numatytas profesijas ar pakartotinai išklausius kas dveji, treji arba penkeri metai, atsižvelgiant į numatytus atitinkamų profesijų reikalavimus.

Informaciją apie reikiamas privalomųjų higienos įgūdžių mokymų programas ir periodiškumus rasite čia: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/87ac715067f311e99684a7f33a9827ac

Registruotis higienos įgūdžių mokymams galite – telefonu +370 657 74706 arba el.paštu: konsultacijos@sveikatosratas.lt

Paslauga Kaina pacientams Kaina klinikos svečiams
Higienos įgūdžių mokymo programa HB 7 € 7 €
Higienos įgūdžių mokymo programa HBB 10 € 10 €
Higienos įgūdžių mokymo programa H1, H2, H3, H4, H5, H6, H7, H8, H9, H11, H12, H13, H14 10 € 10 €
Higienos įgūdžių mokymo programa H10 15 € 15 €
Privalomojo mokymo apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai mokymai

Yra skirti asmenims, kuriems vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksu (toliau – ANK)(vairuojantiems transporto priemones, vidaus vandenų laivybos, laivybos jūroje, civilinės aviacijos specialistams, geležinkelių riedmenis valdantiems (atsakingiems už valdymą), medžioklę, žvejybą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimus pažeidusiems arba kitiems asmenims), kuriems ANK nustatyta tvarka buvo atimta specialioji teisė už tai, kad asmenys administracinį nusižengimą padarė būdami neblaivūs arba apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų ir kurie, vadovaujantis ANK 686 straipsnio 5 dalimi, turi gauti medicininę ir švietėjišką atestaciją.

Paslauga Kaina pacientams Kaina klinikos svečiams
Privalomojo mokymo apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai programa A1 30 € 30 €

Registruotis privalomiesiems mokymams apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai galite – telefonu +370 657 74706 arba el.paštu: konsultacijos@sveikatosratas.lt

Registruotis apsilankymui galite:

Turite klausimų? Užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!