10k+ pacientų
50+ gydytojų
20 metų kartu

Gydytojas echoskopuotojas

RAIMONDAS LUBNINAS

„Išklausyti ir pamatyti.“

Gydytojas echoskopuotojas, tai specialistas galintis atlikti įvairiausių kūno dalių ir organų sistemų ultragarsinius tyrimus (echoskopijas). Tyrimas atliekamas su davikliu, kuris tepant odą specialiu geliu glaudžiamas prie kūno. Procedūra yra visiškai neskausminga, o ultragarso spinduliuotė – saugi. Echoskopuojama gali būti skydliaukė, krūtys, pilvo organai, šlapimo organų sistema, sąnariai (peties, alkūnės, kelio, čiurnos), kūdikių klubo sąnariai (dėl galimos klubo displazijos), minkštieji audiniai (odos riebaliniai dariniai (lipomos), pūliniai), limfmazgiai.

  • +370 37 392 404
  • info@sveikatosratas.lt

Darbo laikas

I08:30-13:30
III08:30-15:00
V09:00-12:00

Apie gydytoją

Medicininė praktika nuo 1994 m., echoskopuotojo nuo 2009 m.

Kvalifikaciją nuolat tobulinu Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose. Esu Lietuvos ir Europos ultragarso asociciacijų narys.

Specializacijos sritis: Echoskopija.

Išsilavinimas ir pasiekimai

2009 m. Kauno medicinos universiteto Radiologijos klinikoje baigtas 24 kreditų Echoskopijos kursas.

1999 m. Kauno medicinos universitete baigta rezidentūra ir įgyta bendrosios praktikos gydytojo specialybė. 

1994 m. įgyta medicinos gydytojo kvalifikacija.

1993 m. baigtas Kauno medicinos akademijos Medicinos fakultetas. 

Paslaugų kainos

Pavadinimas Pacientams Klinikos svečiams
Pilvo organų echoskopinis tyrimas (kepenys, kasa, tulžies pūslė, inkstai, blužnis, šlapimo pūslė)

„Pilvo organų echoskopija yra medicininė diagnostikos procedūra, kuria naudojamas ultragarsas vaizdui gauti iš vidaus organų pilve. Ši tyrimo forma leidžia gydytojams įvertinti kepenų, blužnies, skrandžio, kasos, tulžies pūslės, šlapimo pūslės ir kitų pilvo organų būklę. Tai neinvazinė ir saugi procedūra, kuri dažnai naudojama diagnozuojant ar stebint įvairius pilvo organų sutrikimus, ligas ar kitus patologinius pokyčius.

Pilvo organų echoskopija leidžia gydytojui įvertinti organų dydį, formą, kraujotaką ir nustatyti bet kokius anomalijas. Tai gali būti naudinga įvairioms sveikatos būklei arba simptomams, susijusiems su pilvu, įvertinti.

Pacientams virš 40 metų pilvo organų echoskopinį tyrimą rekomenduojama profilaktiškai atlikti 1 kartą per metus.

Kaip pasiruošti? rekomenduojam 5-12 val prieš tyrimą nevalgyti. Iš vakaro ir tyrimo dieną nenaudoti pilvo pūtimą skatinančių produktų. Atliekant inkstų, šlapimtakių ar šlapimo pūslės echoskopiją, šlapimo pūslė turi būti pilna, todėl prieš tai reikia išgerti skysčių ir nesišlapinti. „

25,00 € 40,00 €
Inkstų ir šlapimo pūslės echoskopinis tyrimas

„Inkstų ir šlapimo pūslės echoskopija yra medicininė procedūra, kuri naudoja ultragarsą vizualizuoti ir įvertinti inkstų ir šlapimo pūslės būklę. Ši diagnostinė technika leidžia gydytojui gauti vaizdą iš vidaus organų. Inkstai yra organai, atsakingi už kraujo filtravimą ir šlapimo gamybą. Echoskopija gali padėti nustatyti inkstų dydį, formą, struktūrą ir įvertinti, ar yra kokios nors anomalijos ar patologiniai pokyčiai. Šlapimo pūslės echoskopija, savo ruožtu, leidžia gydytojui stebėti šlapimo pūslės būklę, jos dydį, forma ir galimai nustatyti šlapimo takų sutrikimus.

Kaip pasiruošti? Atliekant inkstų, šlapimtakių ar šlapimo pūslės echoskopiją, šlapimo pūslė turi būti pilna, todėl prieš tai reikia išgerti skysčių ir nesišlapinti. „

20,00 € 30,00 €
Vyro dubens organų echoskopinis tyrimas (prostata, šlapimo pūslė, sėklidės)

„Vyro dubens organų echoskopinis tyrimas yra diagnostinė procedūra, kurios metu naudojama ultragarsinė technologija siekiant įvertinti ir vizualizuoti vidaus organus dubens srityje. Ši procedūra dažnai apima tyrimą, skirtą stebėti šlapimo pūslę, prostata ir sėklidžių bei kitus su vyro reprodukcinės sistemos organais susijusius struktūrinius elementus. Vyrams echoskopija gali būti atliekama, kai yra įtarimas dėl reprodukcinės sistemos sutrikimų, uždegimų ar navikų. Tai leidžia gydytojui įvertinti organų dydį, formą, struktūrą ir nustatyti galimas patologijas ar pokyčius.

Kaip pasiruošti? Atliekant šlapimo pūslės echoskopiją, šlapimo pūslė turi būti pilna, todėl prieš tai reikia išgerti skysčių ir nesišlapinti. „

20,00 € 35,00 €
Skydliaukės ir priekinės kaklo dalies organų echoskopinis tyrimas

„Skydliaukės echoskopija yra medicininė diagnostikos procedūra, kuria naudojama ultragarsinė technologija siekiant gauti vaizdą iš skydliaukės. Ši procedūra leidžia gydytojui įvertinti skydliaukės dydį, formą, struktūrą ir kitus svarbius parametrus. Skydliaukė yra organas, esantis kaklo priekyje, atsakingas už skydliaukės hormonų gamybą, kurie reguliuoja organizmo metabolizmą. Echoskopija padeda nustatyti skydliaukės patologijas, tokias kaip mazgai, cistos, uždegimai ar kitos būklės. Tai gali būti naudinga diagnozuojant skydliaukės ligas ar stebint pacientus su skydliaukės sutrikimais. Skydliaukės echoskopija yra neinvazinė ir saugi procedūra, suteikianti gydytojui išsamią informaciją apie skydliaukės būklę be chirurginių įsikišimų.

Kaip pasiruošti? Specifinio pasiruošimo nereikia. „

20,00 € 30,00 €
Krūtų ir sritinių limfmazgių echoskopinis tyrimas

Krūtų echoskopinis tyrimas yra medicininė diagnostikos procedūra, kuri naudoja ultragarsinę technologiją siekiant vizualizuoti ir įvertinti krūtų audinį. Šis tyrimas dažnai naudojamas papildomai kartu su mamografija arba kaip nepriklausomas diagnostikos metodas. Krūtų echoskopija leidžia gydytojui gauti išsamesnį vaizdą apie įvairius krūtų audinius, įskaitant cistas, audinio tankį, gumbus ar kitus struktūrinius elementus. Tai gali būti naudinga nustatant galimas anomalijas, kaip pvz., cistų ar kitų susirūpinimą keliančių formacijų buvimą. Ši procedūra yra neinvazinė ir gali būti naudojama kaip dalis krūties ligų diagnostikos arba stebėjimo plano. Krūtų echoskopija yra saugi ir efektyvi krūties audinių būklės įvertinimo priemonė.

30,00 € 40,00 €
Dubens venų echoskopinis tyrimas

Dubens venų echoskopinis tyrimas yra diagnostinė procedūra, kuria naudojama ultragarsinė technologija siekiant įvertinti venų būklę dubens srityje. Šis tyrimas leidžia gydytojui stebėti kraujagyslių struktūrą, dydį ir kraujo tekėjimą, taip pat nustatyti bet kokius potencialius venų susiaurėjimus, užsikimšimus ar kitas anomalijas. Dubens venų echoskopija gali būti atliekama pacientams, kurie turi įtarimų dėl venų ligų, tokios kaip varikozinės venos, tromboflebitas ar kitos kraujagyslių sutrikimai dubens srityje. Tai neinvazinė ir saugi procedūra.

20,00 € 35,00 €
Galūnių kraujagyslių echoskopinis tyrimas

„Galūnių kraujagyslių echoskopinis tyrimas yra diagnostinė procedūra, kuria naudojama ultragarsinė technologija siekiant įvertinti kraujagyslių būklę ir kraujo tekėjimą kojų ar rankų srityje. Šis tyrimas padeda gydytojui nustatyti galimas kraujagyslių ligas, tokias kaip varikozinės venos, arterijų susiaurėjimai ar užsikimšimai, aneurizmos ir kitos patologijos.

Echoskopinis tyrimas leidžia gydytojui stebėti kraujagyslių struktūrą, nustatyti kraujo tekėjimą, matuoti greitį ir gauti vaizdą apie bet kokius kraujagyslių sienų arba vamzdinių struktūrų pokyčius. Tai neinvazinė procedūra, kuri suteikia detalų vaizdą apie kraujagyslių sistemos būklę”

20,00 € 35,00 €
Vieno sąnario echoskopinis tyrimas

Sąnario echoskopinis tyrimas yra diagnostinė procedūra, kuria naudojama ultragarsinė technologija siekiant vizualizuoti ir įvertinti sąnario būklę. Ši procedūra gali būti atliekama daugelyje sąnarių, įskaitant kelius, alkūnes, klubus, peties sąnarius ir kt. Sąnario echoskopija leidžia gydytojui gauti išsamesnį vaizdą apie sąnario struktūrą, audinius ir bet kokius galimus patologinius pokyčius, tokius kaip uždegimai, traumos ar kitos sąnario ligos. Tai neinvazinė procedūra, kuriai nereikia spaudimo ar specialaus įsikišimo.

20,00 € 30,00 €
Minkštųjų audinių echoskopinis tyrimas

Mikštųjų audinių echoskopija tai diagnostinis tyrimas atliekamas echoskopu, skirtas įvertinti įvairių minkštųjų audinių pažeidimą ar pakitimus. Tai limfmazgių padidėjimas, kraujotakos pobūdžio nustatymas, poodinių darinių – lipomos, pūliniai – vertinant jų pobūdį, dydį, sąsają su aplinkiniais audiniais.

20,00 € 30,00 €
Kaklo kraujagyslių dvigubas skenavimas

„Kaklo kraujagyslių dvigubas skenavimas, arba kaklo kraujagyslių ultragarso doplerio tyrimas, yra diagnostinė procedūra, kuri naudoja ultragarsinę technologiją siekiant įvertinti kraujotaką kaklo arterijose ir venose.
Ši procedūra leidžia gydytojui stebėti kraujo srautą per karotidines arterijas (arterijas, kurios tiekia kraują į smegenis) ir kitas kraujagysles kaklo srityje. Ji suteikia informacijos apie kraujo tekėjimą, kraujagyslių struktūrą ir gali padėti nustatyti kraujagyslių susiaurėjimus, užsikimšimus, ar kitas anomalijas.

Kaklo kraujagyslių dvigubas skenavimas dažnai naudojamas pacientams, kuriems yra padidėjęs insulto ar širdies infarkto pavojus, siekiant nustatyti galimus kraujagyslių susiaurėjimus ir sumažinti šio rizikos veiksnio pavojų. Tai yra neinvazinė procedūra nereikalaujantis specifinio pasiruošimo. „

25,00 € 40,00 €
Kūdikių klubų echoskopinis tyrimas

Kūdikių klubų echoskopinis tyrimas, taip pat žinomas kaip klubų displazijos tyrimas, yra medicininė procedūra, kuria naudojama ultragarsinė technologija siekiant įvertinti kūdikio klubų būklę. Šis tyrimas yra svarbus, nes leidžia nustatyti ir vėliau imtis spec. priemonių klubų sąnarių vystymuisi koreguoti. Klubų displazija yra būklė, kuomet klubo sąnarys neišsivysto tinkamai, o tai gali sukelti judumo problemas tolimesniamiame kūdikio vystymesi bei vėlesniame vaiko amžiuje. Echoskopinis tyrimas suteikia gydytojui galimybę įvertinti klubų struktūrą, sąnario mobilumą. Šis tyrimas atliekamas kūdikiams, ypač jei yra rizika dėl klubų displazijos arba jei vaikas jau turi tam tikrų simptomų. Tyrimas gali būti atliekamas vos kelių savaičių ar mėnesių amžiaus.

25,00 € 35,00 €