10k+ pacientų
50+ gydytojų
20 metų kartu

Ausų, nosies, gerklės ligų gydytojas

VYKINTAS LIUTKEVIČIUS

„Stenkis su pacientu bendrauti taip, kaip norėtum, kad su tavimi
elgtųsi esant paciento vietoje.“

Ausų, nosies, gerklės (ANG) gydytojas konsultuoja minėtų organų ligų ir pakitimų klausimais vaikus ir suaugusius pacientus. Tai – lėtiniai/besikartojantys ausų uždegimai, klausos sutrikimai, išorinės, vidurinės ar vidinės ausies susirgimai, pusiausvyros sutrikimai, nosies pertveros defektai, polipozė, sinusų ligos, adenoidų/tonzilių ligos, gerklų, balso stygų ligos bei kt.. Išsamesniam gerklės ir nosies ligų ištyrimui ANG gydytojas gali pasiūyti ir konsultacijos metu atlikti endoskopinį tyrimą (žr. konsultacija su endoksopija), atlikti ir įvertinti audiogramą. Pagal poreikį ANG gydytojas gali skirti atlikti chirurginį gydymą.

  • +370 37 392 404
  • info@sveikatosratas.lt

Darbo laikas

I - VDarbo grafikas kintantis
TeirautisTelefonu

Apie gydytoją

Gydytojo otorinolaringologo darbo patirtis nuo 2006 m..
Specializacijos: galvos ir kaklo onkologija, veido ir kaklo odos – paodės darinių
chirurginis gydymas, seilių liaukų patologija, bendroji otorinolaringologija.

Specializacijos sritis: Bendroji otorinolaringologija, galvos ir kaklo onkologija, seilių
liaukų patologija.

Išsilavinimas ir pasiekimai

Medicinos mokslų daktaras

LSMUL KK ANG l. kl. docentas

Nuolat tobulinamos žinios ir praktiniai įgūdžiai Lietuvos ir tarptautinėse mokslinėse – praktinėse konferencijose, ligoninėse.

Paslaugų kainos

Pavadinimas Pacientams Klinikos svečiams
Ausų, nosies, gerklės gydytojo konsultacija (suaugusiems ir vaikams)

Ausų, nosies, gerklės (ANG) gydytojas konsultuoja minėtų organų ligų ir pakitimų klausimais vaikus ir suaugusius pacientus. Tai – lėtiniai/besikartojantys ausų uždegimai, klausos sutrikimai, išorinės, vidurinės ar vidinės ausies susirgimai, pusiausvyros sutrikimai, nosies pertveros defektai, polipozė, sinusų ligos, adenoidų/tonzilių ligos, gerklų, balso stygų ligos bei kt.. Išsamesniam gerklės ir nosies ligų ištyrimui ANG gydytojas gali pasiūyti ir konsultacijos metu atlikti endoskopinį tyrimą (žr. konsultacija su endoksopiniu tyrimu), atlikti ir įvertinti audiogramą. Pagal poreikį ANG gydytojas gali skirti atlikti chirurginį gydymą.

50,00 € 60,00 €
Ausų, nosies, gerklės gydytojo konsultacija (suaugusiems ir vaikams) su endoskopiniu tyrimu

Ausų, nosies, gerklės (ANG) gydytojas konsultuoja minėtų organų ligų ir pakitimų klausimais vaikus ir suaugusius pacientus. Tai – lėtiniai/besikartojantys ausų uždegimai, klausos sutrikimai, išorinės, vidurinės ar vidinės ausies susirgimai, pusiausvyros sutrikimai, nosies pertveros defektai, polipozė, sinusų ligos, adenoidų/tonzilių ligos, gerklų, balso stygų ligos bei kt.. Išsamesniam gerklės ir nosies ligų ištyrimui ANG gydytojas konsultacijos metu atlieka endoskopinį tyrimą (gerklės, gerklų, nosies ertmės apžiūra lanksčiu aparatu su kamera), atlieka ir įvertinti audiogramą. Pagal poreikį ANG gydytojas gali skirti atlikti chirurginį gydymą, imunoterapiją.

60,00 € 70,00 €