10k+ pacientų
50+ gydytojų
20 metų kartu

Gydytojas akušeris ginekologas

JONAS ULEVIČIUS

„Paciento išklausymas ir gydytojo empatija- tai geriausias kelias siekiant bendrų tikslų.“

Gydytojas akušeris ginekologas konsultuoja moteris reprodukcinės sitemos sutrikimų ir lyties organų pakitimų klausimais. Tai: mentruacinio ciklo sutrikimas, menopauzė, pilvo skausmai, vaisingumo klausimai, konsultavimas dėl kontracepsijos, nėštumo stebėjimas, tarpvietės organų nusileidimas, šlapimo nelaikymas, onkologinės kiaušidžių, gimdos, gimdos kaklelio ligos ir kt.. Gydytojas įsigilina į Jūsų poreikius, kruopščiai įvertina organizmo būklę ir visapusiškai ja pasirūpina. Konsultacijos metu gydytojas gali atlikti reikiamas intervencijas (biopsija, spiralės įvedimas, išėmimas(pap. kaina)), atlieka moters lyties organų echoskopinį tyrimą (žr. akušerio – ginekologo k-ja su ultragarsiniu ištyrimu).

  • +370 37 392 404
  • info@sveikatosratas.lt

Darbo laikas

IV08:00-12:00

Apie gydytoją

Darbo patirtis nuo 2017 m..

Gydytojo akušerio ginekologo Jono Ulevičiaus veiklos sritys: nėštumo diagnostika, konsultacijos ir nėštumo priežiūra esant mažos ir didelės rizikos nėštumui (daugiavaisis nėštumas, cukrinis diabetes, hipertenzinės būklės ir kt.), ultragarsinė I-ojo ir II-ojo nėštumo trečdalio patikra, ultragarsinė vaisiaus diagnostika bei vaisiaus chromosomų anomalijų patikra, ginekologinė patikra, ginekologinių ligų diag

Specializacijos sritis: Akušerija.

Išsilavinimas ir pasiekimai

2019 m. pradėtos doktorantūros studijos (medicinos ir sveikatos mokslų kryptis) Lietuvos sveikatos mokslų universitete.

2017 m. įgyta gydytojo akušerio ginekologo profesinė kvalifikacija Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete.

2013 m. įgyta medicinos gydytojo kvalifikacija Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. 

Dalyvauja įvairiose Lietuvos, Europos ir pasaulio akušerių ginekologų mokslinėse konferencijose, kongresuose bei kursuose. Periodiškai skaito pranešimus įvairiose Lietuvos akušerių ginekologų konferencijose. Lietuvos Akušerių ginekologų draugijos ir Gydytojų sąjungos narys. Dėsto lietuviams ir užsienio medicinos studentams, veda pirmojo ir antrojo nėštumo trečdalio vaisiaus ultragarsio tyrimo kursus gydytojams akušeriams ginekologams Lietuvos sveikatos mokslų universitete.

Paslaugų kainos

Pavadinimas Pacientams Klinikos svečiams
Gydytojo akušerio – ginekologo konsultacija + moters dubens organų echoskopinis tyrimas (gimda ir jos priedai)

„Gydytojas akušeris ginekologas konsultuoja moteris reprodukcinės sistemos sutrikimų ir lyties organų pakitimų klausimais. Tai: mentruacinio ciklo sutrikimas, menopauzė, pilvo skausmai, vaisingumo klausimai, konsultavimas dėl kontracepcijos, nėštumo stebėjimas, tarpvietės organų nusileidimas, šlapimo nelaikymas, onkologinės kiaušidžių, gimdos, gimdos kaklelio ligos ir kt.. Gydytojas įsigilina į jūsų poreikius, kruopščiai įvertina organizmo būklę ir visapusiškai ja pasirūpina. Konsultacijos metu gydytojas atlieka moters lyties organų echoskopinį tyrimą.
Gydytojas informuoja, jei konsultacijos metu yra atliekamos papildomos manipuliacijos ar reikalingi papildomi tyrimai:
– Kontraceptinės spiralės įvedimas 20€ / išėmimas 10€;
– PAP tyrimas skystoje terpėje 34€;
– ŽPV DNR tyrimas 58€;
– PAP + ŽPV DNR tyrimas 70€;
– Lytiškai plintančių ligų ištyrimo programos 55-90€;
– CINtec PLUS tyrimas 70€;
ar kiti; „

60,00 € 70,00 €
Gydytojo akušerio – ginekologo konsultacija nėštumo metu (pirmas vizitas)

„Gydytojas akušeris ginekologas konsultuoja pacientes nėštumo metu, atlieka stebėjimą, rekomenduoja tolimesnę priežiūros taktiką.
Konsultacijos metu papildomai gali būti rekomenduojama atlikti:
– kardiotokogramą 15 min 3€;
– kardiotokograma 30 min 5€;
– jei reikalingas išsamus vaisiaus ultragarsinis tyrimas (11+0 – 13+6 sav.) ar (18 – 20 sav.) 85€;
ar kiti.”

70,00 €
Gydytojo akušerio – ginekologo konsultacija nėštumo metu (pakartotinis vizitas) 40,00 €
Išsamus vaisiaus echoskopinis tyrimas (11+0 – 13+6 sav.) ar (18 – 20 sav.)

Gydytojas akušeris ginekologas konsultuoja pacientes nėštumo metu, atlieka stebėjimą, rekomenduoja tolimesnę priežiūros taktiką. Nuo 11sav iki 13+6 sav. nėštume ultragarsinio tyrimo metu gydytojas akušeris ginekologas, tirdamas echoskopu, įvertins, kiek yra vaisių, kiek yra jų vandenų, pasakys, kur yra įsitvirtinusi placenta. Gydytojas taip pat įvertins vaisiaus anatomiją ir pamatuos patį vaisių. Tai labai svarbu, vertinant nėštumo trukmę ir patikslinant gimimo datą. 18 – 20 sav. nėštume tiriamos vaisiaus anatominės struktūros: smegenys, širdis, galūnės. Šio tyrimo metu, jei šeima pageidauja, dažniausiai galima pasakyti ir vaisiaus lytį. Taip pat patikslinama nėštumo trukmė, įvertinama kaip auga vaisius, ir sudaromas tolesnis nėštumo ir gimdymo priežiūros planas.

70,00 € 85,00 €
Vaisiaus echoskopinis 3D – 4D ištyrimas su 2-3 nuotraukomis

Vaisiaus 3D echoskopija – tai ultragarsinio tyrimo metodas, kurio metu užfiksuojamas trimatis vaisiaus vaizdas, kai tuo tarpu įprastos echoskopijos metu gaunamas dvimatis vaizdas būna juodai – baltas, neerdvinis ir nesuteikia maksimalaus tikslumo bei išsamumo. 3D echoskopijos dėka, vaisiaus būklė įvertinama kokybiškiau, vaizdas būna tikslus, spalvotas ir erdvinis. Geriausia šią echoskopiją atlikti 24-32 nėštumo savaitę, kadangi šiuo laikotarpiu užfiksuotos nuotraukos būna pačios ryškiausios.

50,00 € 70,00 €